Прозорий утилітарний органайзер Elite Large (26х11 см) Gen.II від M-Tac забезпечить лад і надійне зберігання Ваших речей. Підійде для транспортування EDC-набору, збройових аксесуарів, медикаментів та інших необхідних речей.
Виготовлений із Cordura 500D — міцного зносостійкого матеріалу, що чудово тримає форму та не деформується під час намокання. Передня стінка органайзера виготовлена з прозорої ПВХ плівки, що допомагає швидко ідентифікувати потрібний предмет. Внутрішня стінка органайзера дає змогу прикріпити модульні вставки на велкро. Знизу передбачена спеціальна сітка, яка слугує дренажним люверсом і забезпечує гарну циркуляцію повітря. Блискавка додатково забезпечена двома світловідбивними темляками. Ручка зі стропа MIL-STD призначена для зручного використання органайзера.
Такий аксесуар стане в пригоді військовим, рибалкам, туристам, мисливцям, автомобілістам і всім, хто любить лад.
| Завдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правоохоронних органів і спеціального призначення. Загалом це матеріали з лінійною щільністю 1000d і 500d. Лінійна щільність — це співвідношення маси нитки матерії та її довжини. Вимірюється у День (denier). Ця одиниця виміру загалом застосовується для нейлонових виробів. Відповідно, що вищий цей показник, то щільніша та важча тканина. Фізико-технічні характеристики CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить приблизно 3000 Н, що роздирає навантаження приблизно 150 Н. Стійкість до стирання понад 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA, безсумнівно, пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA — це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією. |
ОГЛЯД M-TAC ОРГАЙЗЕР УТИЛІТАННИЙ ПРОЗРАЧНИЙ ELITE MEDIUM GEN.II
Асортимент утилітарних органайзерів Elite від бренда M-TAC поповнився ще однією новинкою. Друге покоління забезпечує ще більшу варіативність використання завдяки задній стінці з велкро. Ви можете розширювати функціонал підсумка, використовуючи різні вставки-органайзери. Водночас прозора передня стінка прискорює пошук вмісту. Модель доступна в таких кольорах: - Black — Ranger Green — Coyote Тактичне спорядження, що випускається під брендом М-ТаС, розробляється в тісній співпраці з досвідченими бійцями, а зразки проходять випробування в польових умовах. Навіщо? Щоб їхній дизайн був максимально зручним і функціональним. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали перевірених виробників. Купуючи продукцію М-ТАС, Ви можете бути впевнені в її безкомпромісній якості та надійності.
Розміри: 26х11х7 см. Модель має горизонтальну орієнтацію. Задня й бічні стінки виготовлені з Cordura 500D — міцного зносостійкого матеріалу, який чудово тримає форму та не деформується під час намокання.
Дно органайзера забезпечене вставкою зі спеціальної сітки (100% нейлон 320 г/м), яка слугує дренажним люверсом і забезпечує гарну циркуляцію повітря.
Передня стінка органайзера виготовлена з прозорої ПВХ плівки "Achilles" 0,5 мм виробництва Японія. Високі експлуатаційні характеристики цього матеріалу (широкий температурний діапазон експлуатації (від -45 до +70 °C), бензо- та маслостійкість; водонепроникність; висока зносостійкість) роблять плівку "Achilles" оптимальним варіантом для використання в тактичному спорядженні.
Прозора стінка допомагає швидко знайти необхідний предмет. У центрі передньої стінки нашитий стильний шестикутний логотип бренда.
Органайзер застібається на блискавку з двома бігунками (YKK, Японія), завдяки яким Ви можете отримати доступ до його вмісту в будь-якому місці блискавки.
У бігунки протягнуті світловідбивні темляки. Органайзер відкривається за принципом валізи — на 180 градусів. Це робить зручним укладання та пошук вмісту.
Конструкція максимально проста: модель має одне велике основне відділення. Внутрішня сторона задньої стінки органайзера виготовлена з велкровелюру, що дає змогу кріпити модульні вставки та розширювати функціонал виробу.
Органайзер має зручну ручку для перенесення, виготовлену зі стропа MIL-STD.
Насамкінець потрібно зазначити, що практичний і місткий органайзер Elite MEDIUM Gen.2 від бренда M-TAC — це чудовий вибір для організації Вашого простору. Він забезпечить лад і надійне зберігання Ваших речей (EDC-набору, збройових аксесуарів, медикаментів). Прозора стінка органайзера надає можливість не втрачати час на пошуки необхідного. Панель із велкро дає змогу встановити модульні вставки, у такий спосіб ще більш впорядкований вміст підсумка.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | M-Tac |
Колір | Зелений |
- Ціна: 882 ₴